Salmon

13. května 2012 v 22:50 | cloverdee
Aaaaaah.... Oooooohhh...


*

Co se mi stalo, ptáte se? Celkem nic, jen jsem právě přišla z filmu Salmon Fishing in the Yemen. Zní Vám ten název střeleně? Ano, je to střelená idea, ale... No, podívejte se sami a uvidíte. Nebudu tvrdit, že je ten film geniální, jen říkám, že je hrozně pohodový, milý, okulahodící a ... a... britský.

Už jsem Vám někdy říkala, jak strašně miluju britské filmy? Už jsem Vám někdy říkala, jak strašně miluju herce, kteří jsou zároveň Briti (počítám mezi to i Skoty - viz dále)? A jak strašně, strašně, miluju Ewana? Asi tak třičtvrtě filmu jsem měla silnou potřebu ho obejmout, on byl tak tak... aaaahhh.. a taky oooohhhh... Tak strašně British a hrozně miloučkej. (Dobře, už toho nechám, slibuju.) Hrozně se mi líbila jeho postava a on se toho zhostil skvěle. A i když mi už trochu stárne, chlapec, nepřestávám ho milovat :) (Jen je škoda, že se tu nedostal ke zpěvu).

Víte, vždycky, když se koukám na nějaký film, kde je herec, kterého dosud neznám a cosi mě na něm zaujme, můžu se klidně vsadit o cokoliv, že pochází z ostrovů. Ještě nikdy jsem se nespletla, jen pěkně rozšiřuju sbírku :)

No, ale musím uznat, že Emily Blunt byla taky skvělá a celkově ten film prostě tak mile pohladil po duši...

A mimochodem - losos je strašně inteligentní rybička, která má mé plné sympatie. Víte proč? Plave totiž PROTI proudu. A tak to má být.


Ehm.. Konec šíleného/puberťáckého příspěvku (no tak vážně, buďte rádi, že se tu nerozplývám nad Stmíváním :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama