Listopad 2011

Vita enim mortuoru

26. listopadu 2011 v 13:25 | cloverdee
Chňá, tak jsem se rozhodla Vás, pár věrných, pobavit - našla jsem jedno "dílko", které jsem sepsala pro obnovené pottpovídky a sem jsem ho tehdy nepřidávala. Nechávám to v původním znění a se vším jak bylo (především ty s šílenstvím hraničící změny písma), jen vynechávám obrázky, protože u nich bohužel opravdu netuším zdroj. Bavte se dobře, je to někdy z května 2007 :)

(Jo, ten citát je tam proto, že jsem v té době objevila super stránku s latinskými citáty a byla jsem na ně tak trochu ujetá. Trochu dost :))

*

Vlku, vlku...

25. listopadu 2011 v 12:13 | cloverdee |  -Oznámení-
Ahoj vážení,

tak jsem sem teď zase po té dlouhé době párkrát zabrousila... A myslím, že je čas to alespoň občas zopakovat. Nebudu lhát, nezmítala jsem se v žádném drásavém spisovatelském bloku a nezírala jsem s krvavýma očima a okousanýma nehtama bezmocně na obrazovku v marné touze něco vyplodit. Co se tedy stalo? Prostě... Život.

Marně teď přemýšlím, jestli Vlk ještě někde číhá nebo se již uraženě odebral do jiných lovišť. Myslím si, že stát se to nemůže, ale, koneckonců, co já můžu vědět.

Proč tedy tento nicneříkající článek? Inu, chtěla bych se vrátit. Nebo ne, to správné slovo bude asi spíš znovu objevit. Nebude to jako dřív, to je asi nutno říct hned na začátku. Navíc jsem si vybrala vskutku příhodné období s prvním zkouškovým za dveřmi (ano, ano, jsem na vysoké škole :)), ale to mě u mě ani nepřekvapuje.

Chtěla jsem Vám prostě říct, že mi chybíte. Sem tam si vzpomenu, sem tam se zamyslím... Sem tam vezmu i tužku do ruky. Jen... Nevím, kolik z toho by se dalo číst. Ale zkusím s tím něco udělat, protože - a to je to hlavní - konečně chci!

Co se týče těch mých dvou spoludrahých, tak... Nevím. Bohužel opravdu nevím a netuším. Život nás doopravdy nějak semlel. Ale pevně věřím, že je všechno v pořádku. Tak, jak má být.

Inu, nebudu Vás dále nudit. Jen jsem chtěla pozdravit :)

C