Srpen 2009

Rozhovory

31. srpna 2009 v 1:08 | Rael
Tak trochu se opakuju, jenže, mě opravdu baví o nich psát. Měla bych dělat jiné věci- jiné konkrétní věci. Jen doufám, že tahle povídka za to stála:)
Krátké, stručné, jako vždy.
Albus a Scorpius... já myslím, že poznáte, o čem, je řeč. Nebo doufám. Anebo nedoufám, protože by to znamenalo, že jste vlastně (nebo jste někdy byli) stejně nešťastní a zmatení jako Albus.
Nemějte prosím pocit, že se chová ošklivě. Dobrá, je tak trochu sobecký, ale pro něco v tom Zmijozelu být musí. Jinak je to jeden z nejhodnějších lidí:)

Skryté významy

20. srpna 2009 v 19:42 | Rael
Zítra definitivně odjíždím, stává se to u mě zvykem :) Pracovala jsem na téhle povídce a vlku-div-se, zvládla jsem ji dokončit ještě před odjezdem. Jednak jsem vám chtěla udělat radost (zbožné přání) a pak, už jsem opravdu potřebovala něco napsat.
Clover, promiň, je to slash. Ale jen mírný. Velmi mírný. Omluvou mi budiž, že mě nesmírně bavil.
Nebyla jsem si jistá, jestli mám náladu něžnou, přemýšlecí nebo ubližovací. Vlastně nemám tušení, jaká ta povídka je. Třeba na to časem přijdu:)
Metafora s hvězdami je jen jedna z mnoha. Nějak se mi povedlo celé to přemetaforovat (vida, přeci jen mám přemýšlecí obodbí!), ikdyž je pravděpodobné, že většina- všechny- vám uniknou. Já si totiž vážně nejsem jistá nakolik jsem schopná ventilovat své myšlenky nějakým pořádným způsobem :)

Albus/Scorpius

Nevyslovené pocity

17. srpna 2009 v 23:46 | Rael
Jsem zpět. Zase. A odjedu. Zase. Mezitím píšu a přidávám. Jsem zvědavá, co vy na to. Je to krátká povídka, jejímž prostřednictvím se snažím vyjádřit své nevyslovené pocity. Stávají se vyslovenými. Ona ta situace není zas tak metaforická, vlastně je velmi skutečná a já jsem Scorpiovi vděčná za to, že mi pomohl, porozumět mým vlastním pocitům. Tímto se mu omlouvám, zatáhla jsem ho někam, kde by si určitě nepřál být.
Myslím, že je na místě, abych přestala všechno předem vysvětlovat. Na vysvětlování zbývá vždycky dost času:)

14 Schizofrenní úsměv

17. srpna 2009 v 20:12 | Lejdynka
Následek. Příčina. Důvod. Odpuštění.

13 Úsměv plný apatie

17. srpna 2009 v 20:08 | Lejdynka
Trochu hodně brutální. Obrňte se. Pořádně.

12 Starostlivý úsměv

15. srpna 2009 v 19:15 | Lejdynka
Ráno poté. Chladná rána, lehké pokývnutí, možná úsměv, možná křeč.
Písnička - Lví Král, jemně upravené (werewolf = lion)

11 Úsměv ze samých slzí

15. srpna 2009 v 19:13 | Lejdynka
Další kapitola. Slzy, smích, pláč? Bolest? Zapomenout...
První verše - Divokej Bill - Lásko. Druhé verše - Karel Kryl - Lásko. Originální.

Holčička

13. srpna 2009 v 14:25 | cloverdee
Tak jsem zpět. Živá, zdravá, celá a vůbec ne tak pesimisticky naladěná, jak to teď vyznívá. To je jen okamžik - asi optimisticky psát neumím. Tak se omlouvám, pokud někomu zkazím náladu - já si ji tím vylepšila. A mám se fajn. Vážně. Mnohem líp, než holčička.