Červenec 2008

Některé písně by měli zakázat..

29. července 2008 v 21:17 | cloverdee
Za tohle mě nezabíjejte a hlavně se mě na nic neptejte! Nevím, co bych vám řekla. Ani nevím, co na mě takhle působí. Snad ta ironie, co jsme jí probíraly u minulého Lejdynčina článku. Přitom to zas tak ironické není, jenom tak v mezích, řekla bych. Přidávám to prostě proto, že se mi chce, a že už bych něco přidat měla. Je to vlastně taková pohádka. A taky jsem ráda z toho, že mi taky jednou funguje databáze zcela bezchybně. I když je to taková ta pohřební radost.
Btw, Eillen, ještě pořád jsem na OpenOffice neměla odvahu. Tohle výjimeně píšu přímo sem*cvoku*
Kdyby vás to někoho snad zajímalo, ta písnička se mi nechce nechat vyhnat z hlavy už poněkolikáté. Tenhle článek není první, který u ní vznikl. Je to Dívka s perlami ve vlasech.
Jo a chtěla bych se omluvit té osobě, o které vyprávím. Ať si to nebere špatně, ta ironie není na ni.. Ne tak úplně, ta ironie je totiž moje.

Svatba pro gaye

26. července 2008 v 8:53 | Lejdynka |  Vtipné či méně vtipné články mimo mísu
Tohle jsem se svolením zprostředkovatelky okopírovala z fanfiction.net, měla to napsané pod svou povídkou. Spolu s výzvou, aby to zveřejnil každý, kdo je pro stejnorodá manželství. Já jsem pro, tudíž - tady to máte. Pro jistotu jsem to i přeložila, ačkoli to anglicky zní moc dobře.
Myslím, že to dost sedí. A doufám, že to nikoho neurazí - koneckonců, kdo chodí na náš blog, neměl by být pohoršen ničím :)
Ten, kdo to napsal, je pravděpodobně Američan, kopírovala a překládala jsem to doslova. Proto si nevšímejte poznámek jako 'u nás v Americe' a podobně.
Kdo chcete, okopírujte si to na svůj blog. Bude to jedině dobře.
Doufám, že všichni chápete ironiii, obsaženou v textu. Pokud ne, ptejte se, ráda vysvětlím.
****
****

Cesta do Bradavic aneb Sirius-srazil-po-stopadesáté-novou-studentku-vozíkem-s-kufry 2

25. července 2008 v 1:31 | autorka opět neznámá, glosátorka Lejdynka
Vydržte, už jen kousek :)

Cesta do Bradavic aneb Sirius-srazil-po-stopadesáté-novou-studentku-vozíkem-s-kufry 1

25. července 2008 v 1:30 | kdosi neznámý, glosátorka Lejdynka
Tohle je další ze série oglosovaných povídek, které mám uložené v počítači. Autorku opět neznám a doufám, že ona mě nikdy nenajde, jinak mě asi zakousne.
Netřeba to komentovat. Vysvětlivky na konci.
****
****

Čarodějova moc

23. července 2008 v 2:09 | Rael
A tohle musí stačit. Chtěla jsem přispět nějakým slashem či tak. Jeden jsem i načala- ale bohužel- čas je proti mně... Všechno napravím, až se vrátím z roboty)
-Poezie
Přeberte si to, jak uznáte za vhodné. Víte, že neuznávám výklad poezie...

Vyznání

23. července 2008 v 2:06 | Rael
Poezie... možná to říká Remus a myslí na..)) Vy víte koho.
Možná to říkám já.
... a možná někdo z vás....

Věčné světlo

23. července 2008 v 2:03 | Rael
Poezie...
Jakýsi hlubší smysl to má- ne, vážně se nesnažím moralizovat))

Žiju- dá se říct (zatím)

23. července 2008 v 2:01 | Rael
Tak- neumřela jsem tam) A víte co- líbilo se mi to. Ráda bych sem vypsala nějaké zážitky, ale pochybuji že někoho opravdu zajímají a pak... zkazila bych si reputaci vyjmenováváním všeho, co jsem tam vypila a vy byste mohli nabýt mylného dojmu, že jsem nepracovala..)) Pracovala- občas)... Každopádně, podařilo se mi dostat na net. Jen velmi krátce (zítra zase odjíždím) a přidám proto aspoň něco. Tohle něco není nic světového, snad ale aspoň maličko potěší. No- a zítřkem počínaje, jedu umřít. Další praxe. Vím, tvrdila jsem to i o té první, ale ta byla tak nějak "civilizovaná"... tahle praxe se totiž odehrává na jakési trosce hradu. Romantické? Souhlasila bych. Když k tomu ale připočtu, že tam budeme tři týdny všichni spát v jednom stanu, stravovat se vlk ví čím a k tomu bude jistě lít...stále ještě romantické? Trochu mi tam chybí Tichošlápek... málem bych zapomněla- koupat se můžeme maximálně v řece. Tak- a i Tichošlápek stáhl ocas a utekl před tou koulí špíny, tudíž přede mnou...
Ne, nepřeháním)) Ale doufám, že to bude prima, svým způsobem. Až mi ona osudová praxe skončí (a budu-li ještě naživu), zase se tady ukážu. Takže ke konci léta, respektive začátku září, bych měla být zase funkční, co se netu týče... budu mít co dohánět)...
Zatím se tu mějte pěkně a já upřímně doufám, že Fenri nám to slunce nad hlavou nespolkl, protože tohle je léto pod Siria. Horko já sice nerada, ale tohle je opačný extrém...
Přestanu konečně žvanit- a rozloučím se s vámi...

MOW!!

8. července 2008 v 17:01 | Lejdynka |  -Oznámení-
Vážené dámy, vážení pánové (pokud tu nějací jsou), na vědomost se dává, že se kdesi kdysi na jedněch stránkách rozjela soutěž, zvaná Memoriál Oscara Wildea. Organizuje ji Morgana Ehran, všichni jistě velmi dobře znáte :)
Momentálně je to ve stavu asi třiceti slashových a femmeslashových povídek, čekajících na přečtení a okomentování, a hlavně ohodnocení, takže neváhejte, nečekejte na nic a šup tam!
(Aby se nám to náhodou příští rok nezrušilo :))
A neříkám to jen proto, že tam sama mám povídky, i když proto také, samozřejmě :) Některé možná odhalíte, ale ani muk, žádné narážky, žádné citace, žádná oslovení, nic, podle čeho bych byla ostatními poznána, jinak nebude kousat jenom Morganka, ale i já :))
Pro nechápavé nebo nejisté jsou tam kdesi i pravidla - já sama se nepřiznám, ale vy mě nenuťte se v soukromí přiznat a nikde nešiřte svá podezření, prosím. I kdybyste si byli stokrát jistí, neptejte se, nejmenujte, nenarážejte na nic. Děkuji za pochopení :)
Odkaz je prosím pěkně přesně tady. A jestli se tam nezjevíte, naštvu se a budu kousat a nedopíšu vám svou novou krásnou kapitolovku :D
Lovu a čtení zdar!
PS: Obrázek ukradený odsud.

(Ne)novinky ze Západu

7. července 2008 v 13:13 | cloverdee |  -Oznámení-
Omlouvám se, že jsem tu teď tak často, že skoro vůbec. Docela bych i chtěla psát, jenže jelikož máme nový computer,

Sirius computers

7. července 2008 v 3:26 | Lejdynka |  -Lejdynčiny obrázky-
Ehm. To už přehání :)) Kavárnu bych mu uznala, možná i nějaký ten domek bych mu uznala (Řevnice - veřjný dům Sirius), ale tohle je moc :D
Foceno mnou, v Praze na Kobylisích.
*Remus tiše závidí*
Takže takhle vypadá tajná Siriova počítačová firma.
S šipečkou nad dveřmi, aby to bylo pořádně vidět. Sirius egoista :D
Nechcete někdo notebook od Siria? :)
A tady je e-mailová adresa once more, kdybyste vážně měli zájem.
Sirius přijímá objednávky dnes a denně :) Neváhejte, zavolejte.

Müsli Sirius

3. července 2008 v 0:26 | Lejdynka |  -Lejdynčiny obrázky-
Takže, abych trochu zmírnila a rozptýilila ten oblak deprese, který se momentálně vznáší kolem našeho blogu, dovolila jsem si zveřejnit fotku, kterou mi poslala kamarádka. Věřte nebo ne, tohle není forotmontáž :)
Aneb, k ulici Lupingasse, domu Lupinhaus a kavárně Black Bean přibylo müsli Sirius. No řekněte, nekousli byste si? ;) (právě jsem se dozvěděla, že není moc dobré /kamarádka sedí vedle mě/, ale už jenom z principu, snad to jednou přežijete :))
Fotka made by Chelsea Black, toho loga deviantartu si nevšímejte, jen to tam má zveřejněné. Nic jsem neukradla a nic nezapírám, bylo mi to povoleno :)